GökKuşağı Arkadaşlık Bilgi & Paylaşım ve Dayanışma Portalı

Tam versiyon: Trans Ameliyatı Olduktan Sonra
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sunum :
Herkese selamlar Ben YASEMİN BOZKURT bildiğiniz üzere Yasemin'in penceresi çok ses getirmiş  bir çok ünlü ismi ağırlamış bir programdı.
Şimdi ise arşivimizi bir kez daha sizlere sunuyor ve döneme damga vuran isimleri bir kez daha sizlerle buluşturuyoruz.
Bu gün, Katarina Melis "Trans Ameliyatı Olduktan Sonra Çok Duygusallaştım" (YASEMİN'İN PENCERESİ) programımızla karşınızdayız.

Hayat benim mottosu ile hareket edip kendi yolundan giden insanlar:

Hayat benim mottosu ile hareket edip kendi yolundan giden nadir insanlar var bu dünyada ve bizlerin de gıptayla baktığı. 
Bu insanlar, kendi değerlerine bağlı kalarak, iç seslerini dinleyerek ve dış etkenlerden etkilenmeden yaşamlarını sürdüren özel kişilerdir bana göre. 
Onların kararlılığı, özgüveni ve cesareti, çevrelerindeki insanlara ilham verir ve saygı duyulmalarını sağlar.
Bu nadir insanlar, genellikle toplumun beklentilerine uymak yerine kendi tutkularını takip ederler. 
Onlar için önemli olan, mutluluklarını ve iç huzurlarını korumaktır. 
Bu nedenle, kariyer seçimleri, ilişkileri ve yaşam tarzları konusunda daima kendi iç seslerini dinlerler ve başkalarının etkisi altında kalmazlar.
Kendi yolundan giden insanlar, genellikle risk almayı göze alır ve konfor alanlarının dışına çıkarlar. 
Bu sayede, hayatın sunduğu fırsatları değerlendirir ve kendilerini sürekli olarak geliştirme fırsatı bulurlar. 
Bu durum, onların başarıya ulaşmalarını ve hayallerine kavuşmalarını sağlıyor işte.
Ayrıca, bu özel insanlar, onlar gibi olmak isteyen çevrelerine olumlu bir enerji yayarak, 
etraflarındaki insanları da pozitif yönde etkileyebiliyorlar.
Kendi başarı hikayeleri ve yaşam tutkularıyla diğer insanlara ilham veriyor ve onların da kendi potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı oluyorlar.